Bajkowa ląka

tel.: 091 4871435

email: dyrektor@pp10.szczecin.pl

ul. Wołogoska 5

MIĘDZYPRZEDSZKLOLNY KONKURS PLASTYCZNY "BAJKOWA ŁĄKA W LITERATURZE"

Co roku, w naszym przedszkolu odbywa się międzyprzedszkolny konkurs plastyczny o tematyce "Bajkowa Łąka ". W tym roku odbywał sie on pod nazwą "Bajkowa łąka w literaturze". Do konkursu zgłoszono 18 prac z 5 przedszkoli: PP Nr 10, PP Nr 13, PP Nr 20, PP Nr 37 i PP Nr 74. Jury oceniało: zgodność z tematem, estetykę i samodzielność wykonania pracy. Ponieważ wszystkie prace okazały sie niezwykle ciekawe, wymagały niesamowitej pracy i pomysłowości w ich przygotowaniu jury postanowiło przyznać wszystkim dzieciom I miejsce.
Nasze przedszkole reprezentowali: Mikołaj K. z grupy Pszczółek, Natalia T. z grupy Biedronek i Ewa Sz. z grupy Motylków. Osoby nagrodzone otrzymają pamiątkowe dyplomy i nagrody rzeczowe.
Serdecznie dziękujemy wszystkim dzieciom biorącym udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów!