27 Środa

Listopadowe atrakcje
27 października 2021
1. Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek- jest to święto wszystkich bajkowych postaci. Dlatego zachęcamy, aby w tym dniu wszystkie dzieci przyszyły do przedszkola w bajkowych przebraniach.

2. Przegląd Piosenki Patriotycznej

8 listopada w naszym przedszkolu odbędzie się przegląd piosenki patriotycznej. Prosimy, aby w tym dniu dzieci przyszyły ubrane na galowo.

3. Dzień Seniora

14 listopada  obchodzony jest Dzień Seniora. Z tej okazji prosimy, aby każde dziecko wykonało w domu ,,Kartkę dla Seniora". Kartkę można oddawać do 4 listopada u wychowawczyń grupy. Zostaną one dostarczone do Domu Kombatanta i Pioniera Ziemi Szczecińskiej oraz Domu Pomocy Społecznej ,,Dom Kombatanta".

4. Przedstawienie teatralne ,,Futerko Jeżyka"- Teatr Horyzont

10:00- 10:40 gr. I i VIII; 10:50- 11:30 gr. V i VII; 11:40-12:20 gr. VI i IX

10:00- 10:40 gr. III i II; 10:50- 11:30 gr. IV i XI; 11:40-12:20 gr. XII i X

Dzień Dyni
22 października 2021

Drodzy Rodzice!

W dniu 25.10.2021 r. obchodzimy w przedszkolu ,, Dzień Dyni". W każdej grupie odbędzie się ,,Pomarańczowy bal". Prosimy ubrać dzieci na pomarańczowo.

Aktualności

• umożliwienia korzystania z Panelu Klienta,
  • dostosowania serwisu do preferencji użytkowników,
  • pozyskiwania anonimowych danych dotyczących sposobu, w jaki użytkownicy korzystają z serwisu,
  • ułatwienia użytkownikom poruszania się po stronach serwisu i korzystania z niego,
  • zapewnienia standardów bezpieczeństwa.

Google Inc. - w ramach wykorzystywania usług Google Analytics oraz YouTube:

Informacje na temat zmiany ustawień dotyczących ciasteczek w poszczególnych przeglądarkach dostępne są na poniższych stronach:

Instrukcje dla urządzeń mobilnych:

Przedszkole Publiczne nr 10

ul. Wołogoska 5